Chcete uspět u přijímacího pohovoru v německém jazyce? 

Ale...

 • nejste si jistí němčinou?
 • Nevíte, jak u pohovoru v cizím jazyce nejlépe prezentovat své vzdělání, pracovní zkušenosti, um a kvalifikaci?
 • A potřebujete to hodně rychle změnit?

MOŽNÁ VÁS TAKY TRÁPÍ TYTO OTÁZKY: 

 • Co musím znát, co se mám naučit a s čím začít?
 • Jaké otázky na pracovním pohovoru padají, jak na ně odpovídat?
 • Bez jakých slovíček, frází a obratů se u pohovoru neobejdu?
 • Jak se u pohovoru ptát na pracovní dobu, přesčasové hodiny, možnosti dalšího vzdělávání anebo délku dovolené?
 • Jak vyniknu mezi ostatními kandidáty a zanechám dobrý dojem?

To jsou otázky, které se mi ještě před pár lety honily hlavou, když jsem se ucházela u firem v německy mluvících zemích o práci. Tenkrát by se mi hodily materiály k lepší a rychlejší přípravě na pohovor.

Proto jsem se při založení Business němčiny rozhodla napsat e-book, který by shrnul mé pracovní zkušenosti. E-book, který by ostatním lidem pomohl ušetřit si hromadu času, který by jinak trávili tápáním, přemýšlením a hledáním těch nezbytných slovíček, frází a obratů, bez kterých se u pohovoru neobejdou.

AUTORKA E-BOOKU 

Andrea Popelková
Andrea Popelková

Jsem lektorkou němčiny, blogerkou a autorkou projektu Business němčina. Němčina už přes šest let patří do mého pracovního a soukromého života. Žiju ve Vídni, učím němčinu přes Skype a pomáhám ostatním lidem v cestě za jejich pracovním snem.

Dnes mám za sebou několik let praxe v zahraničí a úspěšně jsem absolvovala několik přijímacích pohovorů v německém jazyce. O místo jsem se ucházela, jak u velkých firem, tak v malých podnicích. Několik let jsem pracovala v Rakousku a Německu na pozici: „Vertriebsmitarbeiterin im Innendienst und Export.“

 

To mi umožnilo naučit se jazyk v praxi. Od té doby uběhnul už nějaký ten pátek a já se mezitím stala lektorkou. Miluji svoji práci a baví mě pomáhat ostatním lidem v cestě za jejich pracovním snem. Odučila jsem stovky lekcí a připravila desítky klientů na pracovní pohovor. 

 

Výsledek? Vím, na co se při přípravě zaměřit, aby byla maximálně efektivní! Vše jsem shrnula do jedné dvojjazyčné e-knihy, která vás kompletně připraví od A do Z. Aneb od pozvání na pohovor až po domluvu nástupu termínu.  

CO SE DÍKY eBOOKU NAUČÍTE?

 • Rozložit si přípravu tak, aby byla maximálně efektivní, čeká na vás deset lekcí, které vás dovedou přímo k cíli.
 • Vytvořit si vaší osobní sebeprezentaci, se kterou u pohovoru zazáříte.
 • Reagovat na pozvánku na pohovor.
 • Používat základní slovíčka, fráze a obraty, bez kterých se u pohovoru neobejdete. Čeká na vás přes 400 nejpoužívanějších slov zaměřených na pohovor. 
 • Správně se v německém jazyce představit a umět o sobě říci to podstatné.
 • Rozpoznat tzv. „zrádná“ slova, která vypadají v češtině a němčině skoro stejně, ale mají zcela odlišný význam
 • Odpovídat během pohovoru i na obtížné otázky. Které? Třeba, jak si v němčině odůvodnit své slabé stránky anebo naopak jak vyzvednout své přednosti.
 • Pokládat zaměstnavateli otázky během a na konci pohovoru, čeká na vás 35 univerzálních otázek.
 • Pobavit o tom, kde se vidíte za pár let, vyjednat si nástupní termín a požadovaný plat.
 • Dobře zakončit pohovor a zanechat u zaměstnavatele dobrý dojem.

Mám pro vás nejen užitečné německé fráze, ale také zprostředkování mých vlastních zkušeností s německými firmami. Vím, co se od vás očekává a provedu vás celým průběhem pohovoru.

TENTO E-BOOK JE PRO VÁS, POKUD:

 • Máte šanci získat práci u firmy u nás anebo v zahraničí a chcete udělat na zaměstnavatele ten nejlepší dojem.
 • Toužíte dostat své znalosti business němčiny na vyšší úroveň.
 • Připravujete se na pohovor a nechcete zdlouhavě shánět kvalitní materiály ke studiu.
 • Nechcete se dopustit zbytečných chyb, které by vás mohly o práci připravit.

Chcete znát a umět používat strategie, které mně pomohly se v německy mluvících zemích prosadit? Vím, jak uspět a v deseti jednoduchých krocích to ráda ukážu i vám.

JAKÉ JSOU REAKCE TĚCH, KTEŘÍ UŽ E-KNIHU ČETLI?

Očekávala jsem pár tipů, rad, několik stránek a užitečných informací jak na to. Byla jsem překvapena, jak je e-book rozsáhlý a co vše obsahuje. Velmi srozumitelně a pečlivě jsou zpracovaná veškerá témata, která s přijímacím pohovorem souvisí. Od pozvánky až po samotný pohovor, odkazy na procvičení daných témat, slovní zásoby, velké množství otázek i odpovědí.

E-book mi velmi pomohl, bez něj a bez pomoci výborné lektorky Andrey, která mi pomohla se na pohovor připravit, bych si vůbec nevěděla rady a na pohovor v němčině bych se nikdy neodvážila přihlásit.

E-book je velmi přehledný, dobře srozumitelný a určitě ho všem zájemcům o práci v německé firmě můžu doporučit.

Hana Zaoralová účetní, v práci denně komunikuje s německými firmami

Knížka je velmi PROMYŠLENÁ. Do detailu vás připraví na možné situace během pohovoru, ale co je skvělé, upozorní vás i na to, na co je dobré myslet během přípravy na pohovor. Navede vás na důležité body, které by se neměly při přípravě podcenit. Velmi dobře se čte a je přehledná. Bez problémů najdete kapitolu, která je pro vás zrovna aktuální.

Knížku bych určitě doporučila nejen lidem, kteří se chystají na pohovor v němčině, ale může pomoci i pokud se chystáte na pohovor v českém jazyce. Vše je krásně přeloženo do českého jazyka. Je vidět, ze si autorka dala při přípravě záležet a přemýšlela nad každou situací do detailu. E-book určitě stojí za investici a nelituji koupě.

PharmDr. Nora Horáková Štěrbáčková

E-book je PARÁDNÍ. Je to skvělý pomocník a kompletní  průvodce od pozvání na pohovor až po domluvu nástupu termínu. E-book je přehledný, dobře strukturovaný a dvojjazyčný. Obsahuje celou řadu tipů, slovíček, frází a slovních obratů, ale i to, na co si dát nejen v němčině, ale i při pohovoru obecně pozor.

Na základě této ucelené předlohy si můžete vytvořit svoji vlastní prezentaci, která Vám sedí, dodá sebevědomí a sebedůvěru, a díky které můžete při pohovoru působit přirozeně a autenticky. Díky e-booku se také můžete zamyslet nad tím, co sami od zaměstnání očekáváte a jaké jsou Vaše pracovní ambice a představy.

Mgr. Simona Hansal, lektorka jógy v Rakousku

Ebook Business němčina - Přijímací pohovor je veľkým prínosom pre všetkých, ktorý sa chystajú na prijímací pohovor do firmy, kde sa hovorí nemecky. Nemusíte hľadať po všetkých učebniciach, čo použiť na pracovnom pohovore. V učebniciach nemčiny a prešlo mi ich rukami niekoľko, sú tieto témy brané len okrajovo a so všetkými psychologickými ťahmi personalistov sa v nich nepočíta.

Ja som musela prácne tieto otázky prejsť a preložiť s učiteľkou nemčiny. Je veľká výhoda, že v Ebooku sú všetky informácie spracované chronologicky, ako sa počas uchádzania o pracovné miesto s nimi stretnete. Forma Ebooku je veľmi ľahko čitateľná, nemusíte hľadať po slovníkoch slovíčka, ktorým nerozumiete.

Veľmi sa mi páči, že je písaný prehľadne v dvoch stĺpcoch v jednom aj v druhoj jazyku, takže sa v texte ľahko orientuje. Andrejka Vás prevedie prijímacím pohovorom a všetkými otázkami, s ktorými sa môžete na pohovore stretnúť – takže ak sa na ne podľa Ebooku pripravíte, budete určite v prevahe a nič Vás neprekvapí. Z môjho pohľadu autorka urobila veľký kus práce za Vás, aby zefektívnila celú prípravu na úspešný Vorstellungsgespräch.

Ajka Dingová, www.ajkadingova.eu

Nedávno jsem zakoupil Váš ebook a shlédl několik videí k přípravě na pracovní pohovor. Chtěl bych Vám za Vaši práci poděkovat. Hodně mi pomohla, objevil jsem spoustu novinek o německém přijímacím řízení, ale i ohledně gramatiky jsem si uvědomil chyby, které běžně dělám.

Radoslav

ZAJÍMÁ VÁS, KOLIK ZAPLATÍTE ZA TENTO NABITÝ E-BOOK?


Dvojjazyčný e-book, který vás perfektně připraví na pohovor v němčině, stojí:

690 Kč/ 26 Euro

Jedna výuková hodina se mnou stojí okolo 600 Kč.

Zde získáte materiály, pomocí kterých se můžete připravit sami.

A to už stojí za pozornost, nemyslíte?

Příprava od A do Z
0
lekcí
0
slovíček
0
obratů a frází na pohovor

Sama vím, že k opravdu smysluplné přípravě nestačí pouze přečíst pár stran teorie. V e-booku najdete mnoho praktických cvičení a pro kvalitní přípravu jsem pro vás také připravila několik BONUSŮ zdarma navíc. Součástí je test, který vám pomůže lépe shrnout a ověřit si vaše nabyté znalosti. Navíc se dozvíte spoustu jazykových tipů a zajímavostí, které obvykle v jiných učebnicích nenajdete. 

Bonus #1: E-book 50 pozitivních vlastností

Seznam 50 silných stránek s příklady z praxe. Poznejte díky tomuto e-booku ty nejžádanější pozitivní vlastnosti v německém jazyce a naučte se je používat. 

Bonus v hodnotě 190 Kč ode mě navíc jako dárek!

Bonus #2:Velký závěrečný test

100 otázek k tématu přijímací pohovor, který důkladně prověří vaši slovní zásobu, proklepne vaši gramatiku a dozvíte se, jak umíte odpovídat na různé otázky z business němčiny. 

Bonus v hodnotě 150 Kč ode mě navíc dostanete jako dárek. 

Bonus #3: Doživotní aktualizace

K e-booku získáte doživotní aktualizaci. To znamená, že všechny materiály, které do budoucna vytvořím, získáte později už zcela zdarma. Ráda tvořím a připravuji pro vás různá cvičení a testy z pracovní a business němčiny a rozšiřovací materiály pro přípravu na pohovor.

Jakmile vytvořím nové cvičení, dostanete e-mail s odkazem k novým materiálům. A nejsou to ledajaká cvičení! Dávám si záležet! 

E-book je perfektní, splnil má očekávání a především část zabývající se přijímacím pohovorem je udělaná naprosto profesionálně a velice obšírně. Vše je vypracováno velice podrobně, systematicky a se správným citem pro zvládnutí přijímacího pohovoru.

Jiří Bolom

Není proč čekat! Kompletní průvodce, jak se připravit na přijímací pohovor v německém jazyce je už připravený a sepsaný pro vás! Klikněte na tlačítko "Objednat e-book" a na další stránce vyplňte a odešlete objednávku.

Získejte pomocí skvěle zvládnuté němčiny práci, po které toužíte.

Těším se na vás uvnitř.

Haben Sie Fragen? Zeptejte se! Jsem tu pro vás na andrea@businessnemcina.cz.