Němčina přes skype s českou lektorkou z Vídně

Věděli jste, že...

 • německý jazyk je druhý nejžádanější jazyk u českých firem?
 • lidí, kteří dokážou v němčině jednat nebo prezentovat je momentálně nedostatek?
 • k dobrým pracovním příležitostem v německy mluvících zemích je nutná minimálně základní znalost německého jazyka?

ZNALOST NĚMECKÉHO JAZYKA = CESTA K LEPŠÍM PRACOVNÍM PŘÍLEŽITOSTEM

Současná doba si žádá znalost alespoň jednoho jazyka. Znalost němčiny vám může otevřít brány nejen k profesnímu růstu a lepším pracovním nabídkám, ale také být vstupenkou do sousedních zemí. Proč byste nemohli v Německu, Rakousku nebo Švýcarsku vydělávat za stejnou práci mnohonásobně více i vy?

Proč se učit ode mě (a se mnou)?

Specializuji se na němčinu z pracovního prostředí.

Abyste se naučili německy, nemusíte nikam docházet, se mnou se učíte online. Říká se, že člověk nejvíce získá, když danou věc zažije na vlastní kůži. Po 5 letech práce v Rakousku a Německu se nebojím tvrdit, že perfektně ovládám hovorovou a obchodní němčinu. Nyní bych své zkušenosti ráda předala i vám.

Co je pro mě důležité?

 • VÁŠ POKROK
  Je pro mě velmi důležité, abychom se při společných lekcích úspěšně přibližovali k cíli. Hodiny plánuji tak, aby byly maximálně efektivní.
 • PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP
  Samozřejmostí je profesionální a individuální přístup.
 • LEKCE NA MÍRU
  Každou lekci uzpůsobuji vašim potřebám tak, abychom společně dosáhli toho, co si vytyčíme na začátku.
 • ODSTRANĚNÍ BARIKÁD
  Je pro mě nejen důležité, abyste se naučili německy myslet, aby vás jazyk bavil a abyste se nebáli mluvit.
 • DŮRAZ NA KOMUNIKACI
  Komunikace je základem znalosti jazyka. Naše společné hodiny budou plné konverzace, která vás nejlépe posune po jazykové stránce na vyšší úroveň.

Otestujte si mě!

Ptáte se, jak nejlépe zjistíte, zda vám mé metody výuky vyhovují? Objednejte si svou první ukázkovou lekci, která je zdarma. U mě neplatíte zajíce v pytli, ale rozhodně získáte pytel nově nabytých vědomostí.


MOJE SPECIALIZACE

 • Příprava na přijímací pohovor
  Chystáte se na pohovor v německém jazyce? Mohu vám nabídnout nejen užitečné německé fráze, ale také zprostředkování vlastních zkušeností s německými firmami. Vím, co se od vás očekává, a provedu vás celým průběhem pohovoru. Získejte práci, po které toužíte.
 • Obchodní němčina
  Naučte se bez obav telefonovat v německém jazyce, psát obchodní maily a vést obchodní jednání. Obchodní němčina je vhodná pro manažery, obchodní referenty a všechny, kteří se v tomto oboru touží zlepšit.
 • Konverzační hodiny z pracovního prostředí
  V pracovním procesu je velmi důležité nebát se mluvit. Právě konverzace v německém jazyce dokáže zlepšit vaše znalosti také po komplexní jazykové stránce. Sestavím vám plán na míru pro váš pracovní obor. Výsledek? Budete mluvit, jako když bičem mrská.
 • Jazyková příprava pro práci v zahraničí nebo u zahraničních firem u nás
  Není pochyb o tom, že je práce za hranicemi podstatně lépe placená. Chcete zúročit své schopnosti v zahraničí, ale brání vám jazyk? Díky individuálním lekcím budete moci vycestovat bez obav.

CO ŘÍKAJÍ NA VÝUKU MÍ KLIENTI?

"Musím říct, že mě nikdy VÝUKA němčiny nebavila tolik, jako s Andreou Popelkovou. Výuka má spád, je interaktivní a ke všemu je Andrea veselá lektorka. S lehkostí reaguje a koriguje nedostatky s tím, že máte ihned zpětnou vazbu v podobě textového souboru na sdílené obrazovce. Z mého pohledu mají velkou přidanou hodnotu dva faktory 1) udělám si pohodlíčko doma v prostředí, které znám a ve kterém se cítím SUPER 2) šetřím svůj čas, kterým bych plýtval na cestě za lektorem. Mám rád KVALITU a tu Andrea splňuje."

Jan Sábl

Přeji hezký víkend a moc děkuji. Musím říct, že se na němčinu těším, lekce jsou perfektní, vždy se něco nového dozvím, naučím.Opravdu mě to baví a tuším, že je zatím mnoho práce, příprav a času najít ta správná cvičení, příklady a ještě se každému studentovi věnovat individuálně!!!! Fakt jste moc skvělá!!!!

Hana Zaoralová

"Volám sa Marcel a pochádzam zo Slovenska, kde som pracoval ako informatik. Už tri roky žijem vo Švajčiarsku. BUSINESSNEMCINA.CZ mi pomáha priblížiť sa k môjmu cieľu. Už po absolvovaní desiatich hodín s ANDREOU vidím na sebe neskutočný posun vpred. Rozdiel zaznamenali aj moji nadriadení ako v ústnej, tak aj v písomnej komunikácii. Jeden jazykový kurz už mám, no dlho som hľadal ten správny. Kvalita, pripravenosť, ochota a milý prístup ma presvedčil, že určite budeme naďalej spolupracovať aj keď dostanem svoje VYSNÍVANÉ MIESTO. Kurz by som doporučil každému, kto chce nemecký jazyk ovládať na úrovni a chce získať svoj vysnívaný Job."

Marcel Guček It- administrátor

"Jazykový kurz s lektorkou Andreou je velmi přínosný. Vytváří hodiny na míru podle potřeby svých studentů. Jsou vždy pečlivě připravené a promyšlené, její přístup je vysoce profesionální. Předává mnoho znalostí lidskou formou, záleží jí na porozumění studentů a jejich spokojenosti. Z pozice jazykové lektorky mohu říci, že zcela vyhovuje mým vysokým standardům ohledně jazykových znalostí i výuky a vřele bych ji doporučila všem, kteří mají zájem se naučit mluvit německy poutavou formou."

Jarmila Majdová lektorka češtiny a anličtiny online, facebook.com/onczech

"Německý jazyk jsem se učila jen na základní škole a od té doby jsem jazyk nepoužívala. Najednou jsem se ocitla v cizí zemi a zjistila, že mé znalosti německého jazyka jsou ty tam a pro fungování tady v zahraničí musím začít s výukou. Dlouho jsem váhala začít s nějakým kurzem, a čím víc se to blížilo si nějaký kurz vybrat, tím víc jsem měla strach, že jim tady nebudu nic rozumět a tudíž se německy nenaučím.

Pak jsem ale objevila na internetu možnost výuky online přes skype s milou slečnou, která je vždy pozitivně naladěná a se kterou mě výuka baví. Sama už po první zkušební hodině zdarma věděla, kterým směrem se naše další lekce budou ubírat a snaží se učivo přizpůsobit mým znalostem, potřebám a zájmům. Velkou výhodou je to, že člověk nemusí pravidelně nikam dojíždět a sedět někde ve skupině lidí, ale v klidu si může sedět v pohodlí domova či kdekoli jinde, kde má připojení k netu a naplánovat si sám, jak často budou lekce probíhat.

V kurzu ještě pokračuji a zřejmě budu i dál, neboť je pokrok ve znalostech německého jazyka od mé první lekce znát. Takže vřele doporučuji všem těm, kteří s němčinou chtějí začít anebo prohloubit své znalosti. Velký dík, Andy!"  

Lenka Tomečkovázdravotní sestra

"Lekce němčiny přes skype s Andreou ubíhají svěžím tempem. Nuda vás rozhodně nečeká. 🙂 Potřebovala jsem hodiny, které jsou zaměřeny na procvičování praktické komunikace. Líbilo se mi, že lektorka připravuje mnoho zajímavých materiálů. Tento kurz mi dal hodně a zejména možnost, jak zahodit ostych mluvit. Hodiny probíhaly často místo učení jen jako konverzace na nějaká témata (samozřejmě s opravováním gramatických chyb či výkladu gramatiky nebo používání nových slovíček). Myslím si, že mám z kurzu dobré předpoklady pro další úspěšné pokračování. Všem moc doporučuji a ještě jednou děkuji."

Gabriela Gálová asistenka v marketingovém oddělení

"Na rozdíl od výuky v jazykové škole ve Švýcarsku mě hodiny němčiny přes Skype s Andreou posouvají mílovými kroky. Již po prvních pár lekcích jsem ztratila zábrany a začala mluvit. Připisuji to především uvolněné atmosféře a pohodové povaze vyučující. Každá lekce je navíc zábavná, systematicky vedená a má spád. Můj vztah k němčině, ke které jsem nikdy neinklinovala, se výrazně pozitivně změnil. Doporučuji všem, kteří si cestičku k ní stále hledají."

Aneta Štastná