Co říkají další business němčináři

Lekce němčiny s Andreou byly moc fajn. Líbilo se mi, že jsme si povídali na různá témata podle obrázků. Na začátku a na konci hodiny probíhalo krátké opáčko předešlé lekce a po hodině jsem dostal kupu slovíček, která zazněla během hodiny e-mailem. Ještě jednou velké díky!
Petr OSVČ
Němčina s Andy je prostě super! Před pár lety jsem žila v Německu a po letech jsem se k němčině z pracovních důvodů musela zase vrátit. Bohužel jsem toho hodně zapomněla. Andy mi sestavuje hodiny na míru pro mé pracovní účely a musím říct, že jsou mé rychlé pokroky znát. Děkuji!
Petra obchodní referentka pro německý trh
Pracuji pro německou firmu v Čechách a můj nadřízený je Němec. S Andreou se učím německy už půl roku a jsem více než spokojený. Moc děkuji za trpělivost a přínosné hodiny, které mne posunuly o velký kus vpřed!
Jakub vedoucí výroby
Pracuji ve Švýcarsku a firemní řeč je angličtina. Dlouho jsem váhal zapsat se někam do kurzu na němčinu. Na Andreu jsem dostal tip přes jednu známou a jsem rád, že jsem se rozhodl pro její online výuku. Líbí se mi, že o hodinách si ponejvíce povídáme a to i přes to, že jsem skoro úplný začátečník. Lekce jsou promyšlené a Andrea umí vše dobře vysvětlit.
Dušan programátor