Chcete uspět u přijímacího pohovoru v německém jazyce? 

Ale...

 • nejste si jistí němčinou?
 • Nevíte, jak u pohovoru v cizím jazyce nejlépe prezentovat své vzdělání, pracovní zkušenosti, um a kvalifikaci?
 • A potřebujete to hodně rychle změnit?

Ukážu vám, jak na to! 

MOŽNÁ VÁS TAKY TRÁPÍ TYTO OTÁZKY: 

 • Co musím znát abych u pohovoru uspěl?
 • Bez jakých slovíček a frází se u pohovoru neobejdu?
 • Se kterými otázky se můžu u pohovoru setkat? Jak na ně odpovídat?
 • Jak se zeptat zaměstnavatele na plat, pracovní dobu, přesčasové hodiny nebo délku dovolené?
 • Jak vyniknu mezi ostatními kandidáty?

To jsou otázky, které se mi ještě před pár lety honily hlavou. Možná o nich přemýšlíte teď i vy. A já už na ně znám odpověď. Dnes už vím, jak si ušetřit hromadu času, který byste jinak strávili tápáním, přemýšlením a hledávním vhodných materiálů. 

AUTORKA eBOOKU 

Andrea Popelková
Andrea Popelková

Jsem nadšená lektorka německého jazyka, která pomáhá lidem perfektně se připravit na přijímací pohovor a domluvit se v pracovním prostředí.


Dnes mám za sebou několik let praxe v zahraničí a úspěšně jsem absolvovala několik přijímacích pohovorů v německém jazyce. O místo jsem se ucházela, jak u velkých firem, tak v malých podnicích. Několik let jsem pracovala v Rakousku a Německu - přesněji na pozici: „Mitarbeiterin im Vertrieb Innendienst und Export.“

 

Od té doby uběhnul už nějaký ten pátek a já se mezitím stala lektorkou. Miluji svoji práci a baví mě sledovat vaše úspěchy. Na přijímací pohovor jsem připravila už několik desítek klientů.

Výsledek? Vím, na co se při přípravě zaměřit, aby byla maximálně efektivní! Vše jsem shrnula do jedné dvojjazyčné e-knihy, která vás kompletně připraví od A do Z. Aneb od pozvání na pohovor až po domluvu nástupu termínu.  

Pro zahraniční firmy se vyplatí pracovat!

 • Není pochyb o tom, že zahraniční firmy platí za stejnou práci mnohonásobně více než ty domácí. Tak proč byste nemohli vydělávat mnohem víc i vy?
 • Díky eBooku zjistíte, jak se správně v německém jazyce představit a umět o sobě v krátkém čase říci to podstatné.
 • Díky knize budete vědět, jak odpovídat během pohovoru i na obtížné otázky. Které? Třeba, jak si v němčině odůvodnit své slabé stránky a mnohé další.
 • Zjistíte, které otázky se vyplatí pokládat zaměstnavateli na konci pohovoru, a co víc? Budete se umět pobavit o tom, kde se vidíte za pár let a vyjednat si nástupní termín a požadovaný plat. 

I o tyto zkušenosti se s vámi ráda podělím.


TENTO eBOOK JE PRO VÁS, POKUD:

 • Máte šanci získat práci u německé firmy u nás anebo v zahraničí a chcete udělat na zaměstnavatele dobrý dojem.
 • Toužíte dostat své jazykové znalosti na vyšší úroveň.
 • Připravujete se na pohovor a nechcete zdlouhavě shánět kvalitní materiály ke studiu.
 • Potřebujete zjistit, jak jste na tom s němčinou a mít podklady, které vám umožní pracovat na zlepšení téměř okamžitě, a to cíleně k tématu.
 • Chcete znát a umět používat strategie, které mně pomohly uspět v německy mluvících zemích a chcete se vyvarovat chyb, které vás mohou o práci připravit?

Vím, jak uspět u přijímacího pohovoru v německém jazyce a v 10 jednoduchých krocích to ráda ukážu to i vám.

JAKÉ JSOU REAKCE TĚCH, KTEŘÍ UŽ E-KNIHU ČETLI?

Ebook Business němčina - Přijímací pohovor je veľkým prínosom pre všetkých, ktorý sa chystajú na prijímací pohovor do firmy, kde sa hovorí nemecky. Nemusíte hľadať po všetkých učebniciach, čo použiť na pracovnom pohovore. V učebniciach nemčiny a prešlo mi ich rukami niekoľko, sú tieto témy brané len okrajovo a so všetkými psychologickými ťahmi personalistov sa v nich nepočíta.

Ja som musela prácne tieto otázky prejsť a preložiť s učiteľkou nemčiny. Je veľká výhoda, že v Ebooku sú všetky informácie spracované chronologicky, ako sa počas uchádzania o pracovné miesto s nimi stretnete. Forma Ebooku je veľmi ľahko čitateľná, nemusíte hľadať po slovníkoch slovíčka, ktorým nerozumiete.

Veľmi sa mi páči, že je písaný prehľadne v dvoch stĺpcoch v jednom aj v druhoj jazyku, takže sa v texte ľahko orientuje. Andrejka Vás prevedie prijímacím pohovorom a všetkými otázkami, s ktorými sa môžete na pohovore stretnúť – takže ak sa na ne podľa Ebooku pripravíte, budete určite v prevahe a nič Vás neprekvapí. Z môjho pohľadu autorka urobila veľký kus práce za Vás, aby zefektívnila celú prípravu na úspešný Vorstellungsgespräch.

Ajka Dingová, www.ajkadingova.eu

Knížka je velmi PROMYŠLENÁ. Do detailu vás připraví na možné situace během pohovoru, ale co je skvělé, upozorní vás i na to, na co je dobré myslet během přípravy na pohovor. Navede vás na důležité body, které by se neměly při přípravě podcenit. Velmi dobře se čte a je přehledná. Bez problémů najdete kapitolu, která je pro vás zrovna aktuální.

Knížku bych určitě doporučila nejen lidem, kteří se chystají na pohovor v němčině, ale může pomoci i pokud se chystáte na pohovor v českém jazyce. Vše je krásně přeloženo do českého jazyka. Je vidět, ze si autorka dala při přípravě záležet a přemýšlela nad každou situací do detailu. E-book určitě stojí za investici a nelituji koupě.

PharmDr. Nora Horáková Štěrbáčková

E-book je PARÁDNÍ. Je to skvělý pomocník a kompletní  průvodce od pozvání na pohovor až po domluvu nástupu termínu. E-book je přehledný, dobře strukturovaný a dvojjazyčný. Obsahuje celou řadu tipů, slovíček, frází a slovních obratů, ale i to, na co si dát nejen v němčině, ale i při pohovoru obecně pozor.

Na základě této ucelené předlohy si můžete vytvořit svoji vlastní prezentaci, která Vám sedí, dodá sebevědomí a sebedůvěru, a díky které můžete při pohovoru působit přirozeně a autenticky. Díky e-booku se také můžete zamyslet nad tím, co sami od zaměstnání očekáváte a jaké jsou Vaše pracovní ambice a představy.

Mgr. Simona Hansal, Lektorka jógy v Rakousku

Očekávala jsem pár tipů, rad, několik stránek a užitečných informací jak na to. Byla jsem překvapena, jak je ebook rozsáhlý a co vše obsahuje. Velmi srozumitelně a pečlivě jsou zpracovaná veškerá témata, která s přijímacím pohovorem souvisí. Od pozvánky až po samotný pohovor, odkazy na procvičení daných témat, slovní zásoby, velké množství otázek i odpovědí.

Ebook mi velmi pomohl, bez něj a bez pomoci výborné lektorky Andrey, která mi pomohla se na pohovor připravit, bych si vůbec nevěděla rady a na žádný pohovor v němčině bych se nikdy nepřihlásila.

Ebook je velmi přehledný, dobře srozumitelný a určitě ho všem zájemcům o práci v německé firmě můžu doporučit.

Hana Zaoralová

Ebook je fajn, splnil má očekávání a především část zabývající se přijímacím pohovorem je udělaná naprosto profesionálně a velice obšírně. Vše je vypracováno velice podrobně, systematicky a se správným citem pro zvládnutí přijímacího pohovoru.

Jiří Bolom

CENA

Tento nabitý dvojjazyčný eBook, který vás perfektně připraví na přijímací pohovor, stojí:

 

690 Kč/ 26 Euro

 

 

Jedna výuková hodina se mnou stojí okolo 400 Kč. Zde získáte materiály, pomocí kterých se můžete připravit sami. A to už stojí za pozornost, nemyslíte? Navíc, jak budu eBook postupně rozšiřovat jeho cena poroste, tak neváhejte dlouho! 

Sama vím, že k opravdu smysluplné přípravě nestačí pouze přečíst pár stran teorie. V eBooku najdete mnoho praktických cvičení a pro kvalitní přípravu jsem pro vás také připravila několik BONUSŮ zdarma navíc. Součástí eBooku je sada několika testů, které vám pomůžou lépe shrnout a ověřit si vaše nabyté znalosti.  A mnohé další vychytávky, které na vás čekají uvnitř. 🙂

Bonus #1: E-book 50 pozitivních vlastností

Seznam 50 silných stránek s příklady z praxe. Poznejte díky tomuto eBooku ty nejžádanější silné stránky v německém jazyce a naučte se je používat. 

Bonus v hodnotě 190 Kč ode mě navíc jako dárek!

Bonus #2:Velký závěrečný test

100 otázek, na téma přijímací pohovor, který důkladně prověří vaši slovní zásobu, proklepne vaši gramatiku a dozvíte se, jak umíte odpovídat na různé otázky z business němčiny. 

Bonus v hodnotě 150 Kč ode mě navíc jako dárek. Tento Test jako jediný z bonusů lze objednat také zvlášť. Napište mi a já vám rychlostí blesku pošlu veškeré potřebné informace. 

Bonus #3: Doživotní aktualizace

K eBooku získáte doživotní aktualizaci. To znamená, že všechny materiály, které do budoucna vytvořím, získáte později už zcela zdarma. Ráda tvořím a připravuji pro vás různá cvičení a testy z pracovní a business němčiny a rozšiřovací materiály pro přípravu na pohovor.

Jakmile vytvořím nové cvičení, dostanete e-mail s odkazem k novým materiálům. A nejsou to ledajaká cvičení! Dávám si záležet! 🙂 

Tento eBook jsem četla s nadšením. Považuji ho za učebnici, kterou doporučuji všem, kteří se chystají účastnit se přijímacího pohovoru v německy mluvících zemích anebo u zahraničních firem u nás.

Hodně jsem se naučila také díky testům, které jsou součástí eBooku, a to jsem si myslela, že už toho vím. 🙂 Děkuji a doporučuji dál.

Pavla Součková www.pavlasouckova.cz

Není proč čekat! Kompletní průvodce, jak se připravit na přijímací pohovor v německém jazyce je už připravený a sepsaný pro vás! Klikněte na tlačítko "Objednat eBook" a na další stránce vyplňte a odešlete objednávku.

Získejte pomocí skvěle zvládnuté němčiny práci, po které toužíte. Těším se na vás uvnitř eBooku. 

0 lidí se díky tomuto eBooku úspěšně připravilo na pohovor

Haben Sie Fragen? Zeptejte se! Jsem tu pro vás na andrea@businessnemcina.cz.