Zjistěte, jak jste na tom (nejen) s business němčinou! Máte u pohovoru šanci?

Zadejte níže své jméno a e-mail a já vám pošlu test: "Uspěli byste u přijímacího pohovoru v německém jazyce" a získáte tím i pravidelnou dávku inspirace k učení německého jazyka. 

Váš e-mail a jméno jsou u mne v bezpečí a budu jej na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů,,které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zasílání eBooku a dalších newsletterů, týkajících se různých tipů a triků k efektivnějšímu učení němčiny. 

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém e-mailu.

 

Co v testu najdete? 

  • 14 otázek, které rychle a účinně odhalí vaše jazykové znalosti;
  • Originální jazykový test, sestavený přímo na míru pro všechny, kteří potřebují němčinu pro práci;
  • Během krátké chvíle objevíte vaše silné a slabé stránky v německém jazyce;
  • Pro ověření řešení je součástí testu klíč;
  • Bonus k testu ZDARMA navíc PDF materiály s 36 nejčastějšími otázky, které se u pracovních pohovorů často vyskytují.

Test doporučuji každému, kdo si chce vyzkoušet, zda by zvládl pohovor v němčině nebo i jen tak pro zjištění svých momentálních znalostí. Test obsahuje otázky z praxe a také odkazy na videa, kde Andrea vysvětluje některé gramatické jevy. Němčinu mám ráda a i když ji teď nevyužívám, díky ebooku (testu) jsem ji zase znovu procvičila a zjistila, že by vůbec nebylo špatné začít se jí znovu věnovat. Vždyť anglicky dnes mluví skoro „každý“, ale s němčinou máte výhodu.

Jana Böhmováwww.janabohmova.cz

Je to pecka. Hodně jsem se naučila jen díky testu. Upozornil mě na to, že si některé vazby sloves nepamatuji a tak používám naši logiku, která je právě v těchto případech dost mimo. Sice mě pohovor ohlědně práce v němčině nečeká - protože neaspiruji na zaměstnání v Německu, ale obchodní jednání v němčině bych ráda dosáhla, zatím jednáme převážně v angličtině a mám pocit, že je lepší se domluvit německy! Nám by to víc otevřelo dveře k našim sousedům. Business němčinu rozhodně potřebuji.

Stanka Bittnerováwww.ocniterapie.cz

Ahoj Andreo, skóre jsem měl 8:14, tak bych asi nezazářil. Tvoje testy jsou určitě přínosné a nepřipadají mi otravné, na rozdíl od všeho, co jsem na netu našel. Děkuji ti za ně a smekám před tvou ochotou se s námi všemi podělit.

B. Hrouda

Dobrý den, Andreo, děkuji za zaslaný test Uspěli byste u přijímacího pohovoru. Tvé e-maily jsou mi velmi nápomocné k učení němčiny. Obzvláště do práce v zahraničí.

Iva D.

Dobrý deň. Vaše testy sú veľmi užitočné, veľmi sa mi to páči čo robíte. Vďaka testu som si urobil rýchlu predstavu o svojich momentálnych znalostiach.

Daniel V.

Wau! Součástí testu jsou super videa a opravdu poučná slovíčka, která nikde člověk nenajde, jen pouze v praxi...Kéž bych měla taky takovou paměť...ach jo....děkuji Vám! Marcela...

Marcela M.

Dobrý večer Andrea, so záujmom som si prechadzal Vaše videa o nemčine a veľmi ma zaujali. Ďakujem aj za cvičenia ktoré ste mi poslala. Nie je to take jednoduche s mojim vekom 55r. na krku ale nikdy nie je neskoro a verim že aj vďaka Vašim cvičeniam to v krátkej budúcnosti zvládnem.

Miroslav G.

Dobrý den a moc Vás zdravím p. Andrejko. Děkuji velmi za videa a také vaše vysvětlování a učení němčiny. Nejen přes den a i ještě než jdu spát si pustím vaše videa a musím přiznat ,že mi velmi pomáhají.

Václav