Němčina online s českou lektorkou z Vídně

Věděli jste, že...

 • německý jazyk je druhý nejžádanější jazyk u českých firem?
 • lidí, kteří dokážou v němčině jednat nebo prezentovat je momentálně nedostatek?
 • k dobrým pracovním příležitostem v německy mluvících zemích je nutná minimálně základní znalost německého jazyka?

Znalost německého jazyka = cesta k lepším pracovním příležitostem

Současná doba si žádá znalost alespoň jednoho jazyka. Znalost němčiny vám může otevřít brány nejen k profesnímu růstu a lepším pracovním nabídkám, ale také být vstupenkou do sousedních zemí. Proč byste nemohli v Německu, Rakousku nebo Švýcarsku vydělávat za stejnou práci mnohonásobně více i vy?

Proč se učit ode mě (a se mnou)?

Specializuji se na němčinu z pracovního prostředí. Abyste se naučili německy, nemusíte nikam docházet, se mnou se učíte online. Říká se, že člověk nejvíce získá, když danou věc zažije na vlastní kůži. Po 5 letech práce v Rakousku a Německu se nebojím tvrdit, že perfektně ovládám hovorovou a obchodní němčinu. Nyní bych své zkušenosti ráda předala i vám.

Otestujte si mě!

Ptáte se, jak nejlépe zjistíte, zda vám mé metody výuky vyhovují? Objednejte si svou první ukázkovou lekci, která je zdarma. U mě neplatíte zajíce v pytli, ale rozhodně získáte pytel nově nabytých vědomostí.

Co je pro mě důležité?

 • 1
  Váš pokrok
  Je pro mě velmi důležité, abychom se při společných lekcích úspěšně přibližovali k cíli. Hodiny plánuji tak, aby byly maximálně efektivní.
 • 2
  Profesionální přístup
  Samozřejmostí je profesionální a individuální přístup.
 • 3
  Lekce na míru
  Každou lekci uzpůsobuji vašim potřebám tak, abychom společně dosáhli toho, co si vytyčíme na začátku.
 • 4
  Odstranění barikád
  Je pro mě nejen důležité, abyste se naučili německy myslet, aby vás jazyk bavil a abyste se nebáli mluvit.
 • 5
  Důraz na komunikaci
  Komunikace je základem znalosti jazyka. Naše společné hodiny budou plné konverzace, která vás nejlépe posune po jazykové stránce na vyšší úroveň.

Moje specializace

 • Příprava na přijímací pohovor
  Chystáte se na pohovor v německém jazyce? Mohu vám nabídnout nejen užitečné německé fráze, ale také zprostředkování vlastních zkušeností s německými firmami. Vím, co se od vás očekává, a provedu vás celým průběhem pohovoru. Získejte práci, po které toužíte.
 • Konverzace z pracovního prostředí
  V pracovním procesu je velmi důležité nebát se mluvit. Právě konverzace v německém jazyce dokáže zlepšit vaše znalosti také po komplexní jazykové stránce. Sestavím vám plán na míru pro váš pracovní obor. Výsledek? Budete mluvit, jako když bičem mrská.
 • Obchodní němčina
  Naučte se bez obav telefonovat v německém jazyce, psát obchodní maily a vést obchodní jednání. Obchodní němčina je vhodná pro manažery, obchodní referenty a všechny, kteří se v tomto oboru touží zlepšit.
 • Jazyková příprava pro práci v zahraničí
  Není pochyb o tom, že je práce za hranicemi podstatně lépe placená. Chcete zúročit své schopnosti v zahraničí, ale brání vám jazyk? Díky individuálním lekcím budete moci vycestovat bez obav.

"Musím říct, že mě nikdy VÝUKA němčiny nebavila tolik, jako S ANDREOU Popelkovou. Výuka má spád, je interaktivní a ke všemu je Andrea veselá lektorka. S lehkostí reaguje a koriguje nedostatky s tím, že máte ihned zpětnou vazbu v podobě textového souboru na sdílené obrazovce. Z mého pohledu mají velkou přidanou hodnotu dva faktory 1) udělám si pohodlíčko doma v prostředí, které znám a ve kterém se cítím SUPER 2) šetřím svůj čas, kterým bych plýtval na cestě za lektorem. Mám rád KVALITU a tu Andrea splňuje."

Jan Sábl

Přeji hezký víkend a moc děkuji. Musím říct, že se na němčinu těším, lekce jsou perfektní, vždy se něco nového dozvím, naučím...opravdu mě to baví a tuším, že je zatím mnoho práce, příprav a času najít ty pravé cvičení, příklady a ještě se každému studentovi věnovat individuálně!!!! Fakt jste moc skvělá!!!!

Hana Zaoralová

"Volám sa Marcel a pochádzam zo Slovenska, kde som pracoval ako informatik. Už tri roky žijem vo Švajčiarsku. BUSINESSNEMCINA.CZ mi pomáha priblížiť sa k môjmu cieľu. Už po absolvovaní desiatich hodín s ANDREOU vidím na sebe neskutočný posun vpred. Rozdiel zaznamenali aj moji nadriadení ako v ústnej, tak aj v písomnej komunikácii. Jeden jazykový kurz už mám, no dlho som hľadal ten správny. Kvalita, pripravenosť, ochota a milý prístup ma presvedčil, že určite budeme naďalej spolupracovať aj keď dostanem svoje VYSNÍVANÉ MIESTO. Kurz by som doporučil každému, kto chce nemecký jazyk ovládať na úrovni a chce získať svoj vysnívaný Job."

Marcel Guček It- administrátor

"Jazykový kurz s lektorkou Andreou je velmi přínosný. Vytváří hodiny na míru podle potřeby svých studentů. Jsou vždy pečlivě připravené a promyšlené, její přístup je vysoce profesionální. Předává mnoho znalostí lidskou formou, záleží jí na porozumění studentů a jejich spokojenosti. Z pozice jazykové lektorky mohu říci, že zcela vyhovuje mým vysokým standardům ohledně jazykových znalostí i výuky a vřele bych ji doporučila všem, kteří mají zájem se naučit mluvit německy poutavou formou."

Jarmila Majdová lektorka češtiny a anličtiny online, facebook.com/onczech

"Na rozdíl od výuky v jazykové škole ve Švýcarsku mě hodiny němčiny přes Skype s Andreou posouvají mílovými kroky. Již po prvních pár lekcích jsem ztratila zábrany a začala mluvit. Připisuji to především uvolněné atmosféře a pohodové povaze vyučující. Každá lekce je navíc zábavná, systematicky vedená a má spád. Můj vztah k němčině, ke které jsem nikdy neinklinovala, se výrazně pozitivně změnil. Doporučuji všem, kteří si cestičku k ní stále hledají."

Aneta Štastná

"Lekce němčiny přes skype s Andreou ubíhají svěžím tempem. Nuda vás rozhodně nečeká. 🙂 Potřebovala jsem hodiny, které jsou zaměřeny na procvičování praktické komunikace. Líbilo se mi, že lektorka připravuje mnoho zajímavých materiálů. Tento kurz mi dal hodně a zejména možnost, jak zahodit ostych mluvit. Hodiny probíhaly často místo učení jen jako konverzace na nějaká témata (samozřejmě s opravováním gramatických chyb či výkladu gramatiky nebo používání nových slovíček). Myslím si, že mám z kurzu dobré předpoklady pro další úspěšné pokračování. Všem moc doporučuji a ještě jednou děkuji."

Gabriela Gálová asistenka v marketingovém oddělení

"Německý jazyk jsem se učila jen na základní škole a od té doby jsem jazyk nepoužívala. Najednou jsem se ocitla v cizí zemi a zjistila, že mé znalosti německého jazyka jsou ty tam a pro fungování tady v zahraničí musím začít s výukou. Dlouho jsem váhala začít s nějakým kurzem a čím víc se to blížilo si nějaký kurz vybrat, tím víc jsem měla strach, že jim tady nebudu nic rozumět a tudíž se německy nenaučím.

Pak jsem ale objevila na internetu možnost výuky online přes skype s milou slečnou, která je vždy pozitivně naladěná a se kterou mě výuka baví. Sama už po první zkušební hodině zdarma věděla, kterým směrem se naše další lekce budou ubírat a snaží se učivo přizpůsobit mým znalostem, potřebám a zájmům. Velkou výhodou je to, že člověk nemusí pravidelně nikam dojíždět a sedět někde ve skupině lidí, ale v klidu si může sedět v pohodlí domova či kdekoli jinde, kde má připojení k netu a naplánovat si sám, jak často budou lekce probíhat.

V kurzu ještě pokračuji a zřejmě budu i dál, neboť je pokrok ve znalostech německého jazyka od mé první lekce znát. Takže vřele doporučuji všem těm, kteří s němčinou chtějí začít a nebo prohloubit své znalosti. Velký dík, Andy!"  

Lenka Tomečkovázdravotní sestra

Mám radost, že nadšených business němčinářů přibývá. 🙂