Hallo, mein Name ist Andrea...

Nemusíte se však bát, že seznámení s mým příběhem bude pouze v německém jazyce. I když v současné době německy mluvím i ze spaní, začínala jsem od nuly. Před pár lety jsem byla tam, kde jste teď možná vy. Němčina mi připadala těžká a nevěřila jsem, že se ji někdy naučím.

Krůček po krůčku jsem se dopracovala až na pozici lektorky německého jazyka. Dnes dělám to, co mě baví. Žiju ve Vídni a předávám své nabyté jazykové a obchodní znalosti před skype dál. Jsem zakladatelkou projektu Business němčina, bloggerkou tělem i (částečně vídeňskou) duší a v neposlední řadě též nadšenou lektorkou s jasným cílem - naučit vás německy.

Můžeme začít?

Věnuji se výuce německého jazyka u začátečníků i pokročilých. Mám za sebou 5 let práce a studia v zahraničí a desítky spokojených klientů. Mým nejsilnějším hnacím pohonem je znatelný pokrok mých žáků. Životní úspěch? E-book Business němčina - Přijímací pohovor. 10 kroků, které ti zajistí úspěch.

Jaké byly mé začátky?

Znáte ten pocit, když jste se v mládí rozhodovali, co chcete dělat a zjistili jste, že s postupem let se vaše představy rozcházejí? Já zažila to samé. Cizí jazyky pro mě měly určitou přitažlivost již při studiu na vysoké škole, kde jsem si přivydělávala doučováním německého jazyka. Němčina mi však později sloužila jen jako nástroj v cizí zemi. Můj sen? Pracovat ve velké nadnárodní firmě v německy mluvících zemích. Nezbytné vybavení? Němčina!

Cesta za snem…

Po studiu na Jihočeské univerzitě jsem se vydala do Vídně a začala pracovat v malé rodinné firmě, kde jsem měla na starost český a slovenský trh. Časem jsem však chtěla víc. Především prohloubit znalost německého jazyka a nastartovat svou kariéru.

Z Rakouska do Německa a zpět!

Po dvou letech práce v Rakousku jsem zamířila do Německa, kde se mi splnil sen o práci ve velké nadnárodní firmě. Má náplň práce? Každodenní telefonáty s německými, rakouskými a švýcarskými zákazníky. Korespondence v německém jazyce, zastupování firmy na veletrzích a výstavách po celé Evropě. A po práci studium obchodní němčiny. Sen se mi naplnil. Ale jsem opravdu šťastná? 

Německý jazyk + touha předávat znalosti a zkušenosti = stanu se lektorkou!

Po tříleté praxi u velké společnosti jsem si začala pohrávat s novou myšlenkou. Uměla jsem perfektně německy a věděla jsem, že bych díky svým znalostem mohla zbořit jazykové bariéry i dalším lidem. Asi už tušíte, co bylo dál. Začala jsem učit. Nejdříve své známé a postupem času i další klienty. A tak jsem zjistila, že práci svých snů poznáte, až ve chvíli, kdy ji vyzkoušíte na vlastní kůži. Tady byla! Teď vím, že lektorství německého jazyka je to pravé právě pro mě a že nastal čas se do výuky němčiny opravdu ponořit…

…a tak vznikl projekt Business němčina.

Dnes je pro mě předávání jazykových i obchodních zkušeností nejen prací, ale také koníčkem. Ne nadarmo se říká, že kolik umíš jazyků, tolikrát jsi člověkem. Jazyky otevírají brány lepším pracovním pozicím a životním možnostem. A já jsem díky své praxi našla od těchto bran klíč a ráda je odemknu i vám.

Sprechen Sie Deutsch?

76,9 milionů rodilých mluvčích a druhý nejrozšířenější jazyk v Evropě. To je německý jazyk, který je oficiálním jazykem v Rakousku, Belgii, Německu, Lichtenštejnsku, Lucembursku a Švýcarsku. Německý jazyk je také druhým nejužívanějším jazykem v oblasti vědy a německá ekonomika je třetí největší na světě. To už stojí za pozornost, nemyslíte?

Jazyk se nemusíte učit sami!

Večer jít spát a ráno se probudit s kompletní znalostí německého jazyka! Bylo by to krásné, leč je to jen sen. V reálném životě je třeba odhodlání a touhy dosáhnout svého cíle. Já sama jsem si prošla nelehkou cestou za znalostmi německého jazyka a vím, že s průvodcem se po každé cestě chodí lépe. Vydejme se za perfektní znalostí německého jazyka společně!

Kde začít?

Stáhněte si zdarma Test: Jste připraveni na pohovor v němčině? Anebo se se mnou a s rodilým mluvčím vrhněte na němčinu v tomto výukovém videu zcela zdarma. Na praktických příkladech vám ukážeme, jak oslovit lidi a začít bez ostychu konverzaci. Bojíte se promluvit v cizím jazyce? Nevíte, o čem se bavit a jak? Chcete si vylepšit gramatiku a pochytit německou výslovnost? Pak je toto video určeno právě vám. 

Business němčina

Mou specializací je výuka německého jazyka v oblasti pracovního prostředí. Získejte pomocí němčiny vysněnou práci, nebo se posuňte v kariérním řádu. Začátek je jednoduchý. Vyzkoušejte 1. ukázkovou lekci zdarma. 

Chystáte se na pracovní pohovor?

Čerpat z mého know-how a mých zkušeností můžete v e-booku Business němčina - Přijímací pohovor. 10 kroků, které ti zajistí úspěch.

Výuka němčiny online přes skype
Příprava na pohovor od A do Z
Kdo jsem?
Kdo jsem?
Nadšená lektorka německého jazyka

Miluji předávat své nabyté jazykové a pracovní zkušenosti dál. Je pro mě důležité, aby vás němčina bavila a abyste se nebáli mluvit. Připravím vám lekce na míru plné konverzace, které vás nejlépe posunou po jazykové stránce na vyšší úroveň.

Test zdarma + dárek